12 Temmuz 2013 Cuma

TATİL HAZIRLIKLARI...

Yakın bir zamanda Bodrum tatili beni bekliyor:))Çok mutluyummmm...;)) E artık tatil beni de bulsun öyle değil mi;) Masmavi sularda özgürce yüzmeyi, sabahtan akşama kadar güneşlenmeyi, Bodrum gecelerini, huzuru, evimi özledim;) Bugün ise annem ve kardeşimi yolculuyorum. (bu hiç adil değil hahah:))

Bodrum tatili için bu sene ilk kez özel bir alışveriş yaptım:)) Özel derken (sır olarak bende saklı değil elbet:))  bu sene farklı bir heyacan içindeyim, sebebini ben de bilmiyorum:) )

Özeli biraz açayım; yepyeni güneş gözlüklerim, giyilmeyi dört gözle bekleyen  bikinilerim & plaj kıyafetlerim, elbise ve şortlarım, sandaletlerim, çantalarım da benim gibi sabırsızlıkla tatile çıkmayı bekliyor ;)) Ayrıca yanıma bol bol kitap ve dergi almayı planlıyorum, deniz kenarında okuması bir hayli keyifli oluyor.


 
Daha önceki yazılarım da belirttiğim gibi bavul hazırlıklarına tatile çıkmadan yaklaşık 1 hafta öncesinden başlarım, son güne asla bırakmam, bu sayede yavaş yavaş ne istediğimi bilerek, bavuluma  her gün bir yenisini ekleyerek,  hem bavulumu hem de kendimi sağlama alırım. Sonra, ay diş fırçamı koymayı, ay şu mayo mu almayı, ay bu takımı da koymayı unuttum telaşesine düşmem...
 
Güneş kremlerim de hazır olduğuna göre artık yavaştan bavul hazırlıklarına başlayabilirim:))

                             BEKLE BENİ BODRUM, kavuşmaya az kaldı :))))

Tatilde beni instagram hesabım olan:    tatlishco  dan takip edebilirsiniz..

Tatil dönüşü ise tatil blogu yapmayı planlıyorum. Özlem'in Dünyası'nı takipte kalın;)

TATİLE ÇIKACAKLAR HEPİNİZE İYİ TATİLLLER DİLERİM,
 GÜNEŞTE FAZLA KALMAYIN:))

Unutmuyoruz;

Önce 50 spf ile başlayan yağlanma serüvenimiz 30 spf , sonra 15 ve 10spf  ile devam edecek hehe;)))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder