15 Ağustos 2012 Çarşamba

BIRKENSTOCK TERLİKLER...

Bu yaz hem rahatlığı hem de rengarenk modelleriyle Birkenstock terlikler herkesin ayağında..;)

İster plajda giyin, isterseniz dışarı çıkarken şort, etek kaprilerin altına...ya da evinizde terlik niyetine..Çok rahatlar.. Fiyatları 150-200 TL arası değişiyor.

Piyasada buna benzer bir çok terlik bulunmakta hatta pazarlarda bile satılıyor ama bence içlerinde en iyisi ve kalitelisi bu markanın terlikleri...Özelliklerine gelince; Birkenstock bir Alman markası...Kaliteye ve sağlığa önem veren modelleri, rahatlıklarını özel üretilen tabanlarından alıyor.

Doğal mantardan üretilmiş Birkenstock tabanlık için sadece en iyi ve doğal malzemeler kullanılmış. Yüksek değerli süet deri, ayağın şekline uyum sağlayan mantar latex taban, elastik eva malzemeli alt taban ve tabanı stabilize eden kenevir (jut) dokusu ile ayaklarınız adeta yerden kesiliyor.

Derin topuk bölümü sayesinde topuk kısmınızı kavrayarak ağrısız yürümenizi sağlıyor. Birkenstock terlik ve sandalet modellerinin özelliği olan şok emici tabanlar ile yazın sıcağından en çok etkilenen ayaklarınız ferahlıyor.

Görünüm olarak şık bir duruşa sahip olmasalarda, oldukça rahat oldukları için tercih sebebiniz olmalı...;) Boynerlerde ve bir çok AVM de bu terlikleri bulabilirsiniz, netten de sipariş verebilirsiniz.
                                    
Az biraz kokoş olanlar için ise aşağıdaki mickie mouselu modeller gibi süslü modelleri var;))

( Buarada, soldaki terlik ünlü sunucu Özlem Yıldız'ın..):))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder